London

Londýn- patriaci do Top 5 tých najpredávanejších poznávacích zájazdov. Každoročne sa opakujúce zájazdy po najznámejších londýnskych pamiatkach. Aj tento rok ponúkame zájazdy zo Slovenska autobusom, letecky aj individuálne na kľúč. Môžte navštíviť v Londýne Westminsterské opátstvo, Big Ben, Buckinghamský palác, Parlament, Pamätník kráľovnej Viktórie, Trafalgar Square s Národnou galériou (najcennejšia zbierka obrazov na svete) Pamätník admirála Nelsona. Môžete si tiež dopriať prechádzku štvrtou Soho, Piccadilly Circus a West End, výlet do Londýnskeho Windsoru - sídla kráľovskej rodiny, prehliadku kráľovských komnát, kaplniek a parku, pevnosti Tower, most Tower Bridge, Katedrála St. Paul’s. Nezabudnuteľný pohľad na Londýn sa Vám z výšky 135 metrov naskytne zo známej atrakcie mesta - z Londýnskeho oka. Obdivujte ďalšie pamiatky Londýna – Hyde Park, Marble Arch, Wellington Arch, Múzeum voskových figurín Madame Tussaud’s, či vyberte sa za nákupmi na ulicu Oxford Street. Poznávací zájazd do Londýna patrí k najobľúbenejším zájazdom.

Rezervuj
LA

Los Angeles- (California) je po New Yorku druhé najväčšie mesto USA. Vo svete je toto najväčšie mesto Kalifornie preslávené ako centrum zábavy, filmu a samozrejme černošskej hudby. V meste nájdete aj početnú hispánsku komunitu, čo súvisí so samotným založením mesta Španielmi v roku 1781. Najdôležitejším medzníkom v rozvoji mesta bolo postavenie vodovodu v roku 1913, po ktorom nastal prudký rozvoj mesta. Krátko na to sa začali v meste budovať prvé filmové štúdiá a Los Angeles sa stalo centrom filmu. Ak Vás lákajú slnečné pláže a túžite popritom aj niečo vidieť tak neváhajte ani minútu a navštívte toto skvelé mesto ktoré je často zastávkou poznávacích zájazdov na západe USA.

Rezervuj
paris

Paríž- najnavštevovanejšie mesto sveta opäť v našej ponuke. Je niekoľko možností ako Paríž navštíviť, v ponuke máme zájazdy letecky, autobusom, individuálne, so sprievodcom i bez, dokážeme zabezpečiť sprievodcu aj na časť poznávacieho zájazdu. Ponúkame klasický Paríž, Paríž pre náročnejších klientov, predĺžené víkendy, eurovíkendy, Silvester v Paríži, Veľkú noc v Paríži. Poznávací zájazd Paríž patrí k najobľúbenejším zájazdom. Cesta vedie cez Rakúsko a Nemecko a priamo do Francúzska. V centre Hlavného mesta Francúzska, teda v Paríži je k videniu množstvo tých najatraktívnejších historických pamiatok. Medzi najznámejšie patrí Katedrála Notre Dame. Táto katedrála je postavená v gotickom štýle. Katedrála bola v 19. Storočí zreštaurovaná Villetom – Le – Ducca. Nachádza sa tu aj impozantná Latinská štvrť a Pantheón. V tejto štvrti sa nachádza veľa obchodíkov s oblečením a reštaurácií. A tiež je známa aj svojimi univerzitami a kníhkupectvami.

Rezervuj
New York

New York- Veľké jablko, Mesto, ktoré nikdy nespí, Gotham, Taviaci kotol - to sú prezývky tohto najväčšieho amerického mesta, centra svetového obchodu a finančníctva. Kto by nepoznal pojmy ako Socha slobody, Empire state building, Wall street, Manhattan, Broadway, Times Square, Carnegie Hall, Madison Square Garden a mnoho ďalších. Ale stále viac je tých, ktorí by tieto miesta chceli vidieť a zažiť. Poďte teda s nami na predĺžený víkend za „Veľkú mláku“ a ochutnajte z Veľkého jablka! Prejdite sa po 5th Avenue, rozhliadnite sa zo strechy najvyššieho mrakodrapu, dajte si piknik v Central Parku, navštívte Metropolitan Museum of Art. Alebo si chcete pozrieť zápas NHL, NBA? Toto všetko sa dá stihnúť počas supervíkendu, vašej dovolenky v New Yorku. V New Yorku strávite spolu 3 noci, zástupca cestovnej kancelárie (slovensky hovoriaci) vám počas pobytu bude k dispozícii, prevedie Vás mestom a ponúkne možnosti výletov a miesta, kde sa môžte zabávať a nakupovať. V cene zájazdu je zahrnutá kompletná letecká doprava a 3 noci v hoteli priamo na Manhatane, slovenký delegát. Neváhajte a zažite s nami New York!

Rezervuj